Namas / Gyvenamasis namas Klaipėda

€900/menesiui
Paskutinė karta atnaujintas: 2019-04-03 13:17:04
Aukštų
2
Kambariai
3.0
Plotas
138 m²
* Žemės paskirtis: Namų valda

Аprašymas

Nuomojamas įmonėms ir privatiems asmenims dviejų aukšų namas: 1 aukšte: prieškambaris, vonia (su garine dušo kabina), holas, virtuvė, kambarys. Antrame aukšte: holas, du kambariai, vonia. Yra minkšti baldai, gera buitinė technika (skalbimo mašina su džiovykle, šaldytuvas su atskira šaldymo kamera, garų surinkėjas, kaitlentė, indaplovė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, plaukų džiovintuvai), televizorius, muzikinis centras, kondicionieriai, reguliuojami radiatoriai, halogeniniai šviestuvai, žaliuzės, židinys, balkonas, vieta 2 automobiliams uždaroje privačioje automobilių aikštelėje (stebima vaizdo kameromis). Namas naujos statybos, patogioje vietoje. Galima gyventi arba naudoti kaip administracines patalpas. Nuoma su sutartimi, rašomos PVM sąskaitos-faktūros. Ypatumai Židinys, su baldais, terasa, drabužinė, kondicionierius, skalbimo mašina, Šaldytuvas, virtuvės komplektas, viryklė, indaplovė, signalizacija, aptverta teritorija, elektra, dujos, asfaltuotas privažiavimas. Kaina 900 euru +komun.paslaugos. Depozitas už 1 mėnėsį.
Anželika

Anželika

Panašūs objektai

Parodyti panašus
ID: 8599
Klaipėda
Išnuomojamas puikus ,gražiai įrengtas namas Mažajame kaimelyje, 343 kv.m. bendro ploto,su garažu ir aptverta teritorija,žemės sklypu 14a, su baldais ir buitine tehnika. Kaina 1500 euru, depozitas už 3 menesius.
Aukštos lubos Autonominis šildymas Graži aplinka Internetas Įstiklinti balkonai Izoliuoti kambariai Kabelinė televizija Medinės grindys Per du aukštus Plastikiniai langai Seifo durys Šildomos grindys Su baldais Su garažu Su paliėpe Su sandėliuku Tamsus kambarys Vandens skaitliukai Vieta automobiliui Židinys
€1 000 /menesiui