Sklypas Lėbartų k., Hugo Šojaus g.

€81 000
Paskutinė karta atnaujintas: 2021-04-14 13:02:59
Sklypas
617 a *
* Žemės paskirtis: Žemės ūkio

Аprašymas

Parduodamas žemės sklypas( kadastrinis Nr. 5544/0005:24) Klaipėdos r. sav. Dovilų sen. Ruslių k. yra žemės ūkio paskirties, jo plotas 6,17 ha( 617 a.)

Unikalus Nr.:5544-0005-0024

Šiuo metu sklypą galima dalinti į ne mažesnius kaip 0,5 ha( 50 a.) sklypus ir kurti juose, vadinamąsias, ūkininkų sodybas( užstatymo tankis 0,05( 50 a. sklype galima statyti iki 250 kvadratinių metrų ploto namą, su maksimaliu 12 metrų aukštingumu).

Aplink sklypą statomi privatūs namai ir namų kvartalai, todėl tik laiko klausimas, kada sklypas paklius į "geltonąją" zoną, kurioje bus galimas tankesnis užstatymas ir galimybė keisti žemės paskirtį į namų valdas, vienaaukščių ir dviaukščių gyvenamųjų namų statybą( šiuo metu tokios galimybės dar nėra).

Strategiškai patogi vieta, netoli Klaipėdos miesto. Vykdomi kelio asfaltavimo darbai.

Sklypas nuo Klaipėdos miesto nutolęs 4,9 km.( iki įvažiavimo į sklypą,Hugo Šojaus gatvė), apie 5,1 km. iki paties sklypo kampo.

Rami vieta, netoli mokyklos, darželiai, parduotuvės.

Artimiausiu metu bus asfaltuotas kelias Rimkai- Lėbartų kaimas- Dovilai( 5 nuotr.), todėl iki įvažiavimo į sklypą bus galima privažiuoti asfaltuotu keliu iš 3 skirtingų pusių.

Įvažiavimas į Hugo Šojaus gatvę( 6 nuotr.), asfaltuojama Hugo Šojaus gatvė( 7-8 nuotr.) Įvažiavimas iš Hugo Šojaus gatvės į sklypą ( 9-10 nuotrauka), privažiuojamasis keliukas iki sklypo ( 11-14 nuotr.), vaizdas iš sklypo kampo ( 15-16 nuotr.), sklypo vaizdas iš paukščio skrydžio ( 17-24 nuotr.)

Nuo pagrindinio kelio iki sklypo kampo( apie 200 metrų) vietinis keliukas( 11-14 nuotr.), šalia kurio stovi 2 gyvenamieji namai.

Sklypas idealios stačiakampio formos. Reljefas lygus, nėra piktžolių, krūmų, pelkių( šiuo metu užsodinti javai).

Pagal visą vieną sklypo ribą eina elektros linija, todėl elektros įvedimas bus pigus( iš kitos pusės elektra atvesta iki antro, šalia esančio namo, kuris yra apie 70 metrų nuo sklypo).

Pro įvažiavimą į sklypą eina dujų linija( apie 200 metrų iki sklypo), todėl būtų galimybė įsivesti dujas.

Parduoda savininkas.

Svarstytume galimybę parduoti dalį sklypo( mažiausias galimas padalinto sklypo plotas 0,5 ha( 50 a.).

Sklypas yra puikioje vietoje, netoli Klaipėdos miesto, artimiausiu metu, privažiavimas prie sklypo bus asfaltuotais keliais, daugės aplink statomų gyvenamųjų namų, todėl sklypo vertė didės.

Žiūrintiems į perspektyvą, puiki investicija.

Su rimtu pirkėju kaina derinama.

Patogumai

  • Asfaltuotas privažiavimas
  • Yra detalus planas
Anželika

Anželika

Panašūs objektai

Parodyti panašus