Butas Klaipėda, Poilsio g.

€54 999
Paskutinė karta atnaujintas: 2021-04-06 12:15:41
Aukštų
4/5
Kambariai
2.0
Balkonai
1
Plotas
33 m²

Аprašymas

Parduodamas 2 kambariu butas Poilsio g.

Butas suremontuotas itin kokybiškomis medžiagomis, ne pardavimui, o sau. Yra atskiri 2 kambariai (perplanuota is 33m2).Išvedžiota nauja elektros instaliacija,visi nauji san.vamzdynai, mazgai.Visam bute išbetuonuotas grindys su gidroizoliacija, tik po to dėtas laminatas 33 kl "Villeroy $ bosh".Naujai suformuotam vonios kambaryje dėta šilumos izoliacija(vata) tarp sienų, gidroizoliacija isklijuotos akmens masės madingos ir prabangios plytelės. Vonioje įdėtas akmens masės padas dušui ir maišytuvas su termostatu. Pakabintas prabangus akmens masės praustuvas su spintele, virš kurio yra daugiafunkcinis veidrodis su LED apšvietimu.

Po remonto bute niekas negyveno. Pasikeitė planai, perleidžiu naujam šeimininkui, šis butas geras pasirinkimas ir nuomos investicijai.

Bute įrengtas originalus apšvietimas. Taip pat įrengtas šiuolaikišskas prabangus virtuvinis didelis, patogus komplektas su visa integruota buitine nauja technika (joje yra ir LED apšvietimas).

Butas labai šiltas, ekonomiškas, randasi strategiškai geroje vietoje, šalia mokyklos, darželiai, Eglės turgus, parduotivės, viešojo transporto stotelės, parkas.

Butui priklauso erdvus sandėliukas, su šarvo durim.

Inga

Inga

Panašūs objektai

Parodyti panašus